Mercure Тетово

Хотел за патници кои бараат локални и автентични искуства.

Mercure Тетово е хотел со интернационален бренд со 5 ѕвезди кој се наоѓа во срцето на градот со поглед на планинскиот венец Сар. Имаме 101 соба и апартман за непушачи, со локално инспириран дизајн во комбинација со модерни удобности. Нашиот хотел го нуди најдоброто гостопримство и услуги во регионот со одличен ресторан, бар, тераса, конференциски и балски сали, велнес центар, сето тоа во комбинација со традиционалниот Mercure добредојде и гостопримство. Едноставно прекрасно место за работа и релаксација.

Image

РЕЗЕРВАЦИИ

Контактирајте не за да ја добиете најдобрата можна цена.  Испратете ни е-пошта
  ha356-fo1@accor.com
  Контактирајте не
  +389 76 363 493
  Тетово, Булевар Маршал Тито
  Отворено е 24/7