Mercure Tetovo

Hotel për udhëtarët që kërkojnë përvoja lokale dhe autentike.

Mercure Tetovë është një hotel me 5 yje të markës ndërkombëtare i vendosur në zemër të qytetit me pamje nga vargmali i Sarit. Ne kemi 101 dhoma dhe suita jo duhanpirëse, me dizajn të frymëzuar nga vendasit të kombinuara me pajisje moderne. Hoteli ynë ofron mikpritjen dhe shërbimet më të mira në rajon me një restorant të shkëlqyer, bar, tarracë, salla konferencash dhe ballore, qendër Wellness e gjithë kjo e kombinuar me mirëseardhjen dhe mikpritjen tradicionalisht Mercure. Thjesht një vend i mrekullueshëm për të punuar dhe për t’u çlodhur.

Image

REZERVIME

Na kontaktoni, për të marrë çmimin më të mirë të mundshëm.  Na dërgoni e-mail
  ha356-fo1@accor.com
  Na Kontaktoni
  +389 76 363 493
  Tetovë, Bulevari Marshall Tito
  Open 24/7
  sqAlbanian