Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

RenoColor

Реноколор екстра бела дисперзивна боја за декорација на внатрешни зидни површини.

Отпорна на суво триење. Лесно се нанесува. Има добра покривеност и е пареопропустна.

Примена:Бојата треба да се разреди со цца 20% вода и добро да се промеша.

Потрошувачка: околу 0.25 л/м2 во зависност од структурата на подлогата.

Чување: сува просторија Т-+5 до +25°С

Рок на употреба: 18 месеци во оргинална амбалажа.

Да се чува од смрзнување!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.